You are here:

Rower

Rower
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

turystyka (17)Wielkimi krokami zbliża się wiosna, wkrótce zazielenią się drzewa, a pogoda już w tym momencie staje się bardzo przystępna. Jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którym nie jest obca turystyka rowerowa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jeździć rowerem również zimą, jednak bądźmy szczerzy – nie jest to ani tak przyjemne, ani tak bezpieczne jak podczas cieplejszych pór roku.
Podróże rowerem to jedna z najzdrowszych form spędzania wolnego czasu. Nie tylko pozwala na zaaplikowanie sobie odrobiny ruchu, ale również daje możliwość dotlenienia się i poczucia wolności, która wynika z szybkiego przemieszczania się za pomocą własnych mięśni. W ostatnich latach na terenie Polski powstało mnóstwo ścieżek rowerowych, dzięki czemu rower nie jest już tylko dyscypliną sportu, ale również można go traktować jako naprawdę poważny środek transportu. W dużych miastach, takich jak na przykład Gdańsk rowerzysta szybciej dojedzie z punktu a do punktu b niż pasażer tramwaju, bo rower nie musi stawać na przystankach.

Ciekawe wpisy o podóżach i turystyce:

Posted by: admin

Related articles
 

1 Comment
 

  • Turysta

    środa, Marzec 23rd, 2016 - 02:11

    Tanie i luksusowe hotele pod Warszawą i nad morzem

Comments are closed.

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, tanie taxi ketrzyn, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Vetrex Radom okna, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie